Помощь

тел.

(044) 384-07-53


Интернет-магазин HandMade
На первом
планe

НаверхВыберити событие
Месяц проведения:

Гогольfest
21-29 вересня у Києві, на заводі біля ст.м Видубичі, відбудеться V фестиваль сучасного мистецтва Гогольfest.

ГОГОЛЬFEST 2012 охопить такі аспекти сучасного мистецтва, як кіно, музика, образотворче мистецтво, література та театр. Особлива увага приділяється і нічній музичній програмі фестивалю.

Для фестивалю Влад Троїцький разом з театром "Дах" планує поставити історію біблійної героїні на ім'я Юдиф - вона врятувала рідне місто, коли всі були охоплені відчуттям безвиході. Крім театру, на фестивалі представлять нову академічну музику, артхаусне кіно та арт-проект від Павла Гудімова.

Крім того, театр "Дах" представить трилогію "Макбет", "Лір", "Річард III". Також відбудеться київська презентація фільму "Земля" Олександра Довженка з живою музикою чудової групи "ДахаБраха".

Шанувальники та відвідувачі цього вже культового фестивалю зможуть продовжити свій відрив на ГОГОЛЬFEST AFTERПАТИ, вечірках які відбудуться на пристані АртПРИЧАЛ, унікальному арт-майданчику під Гаванським мостом. На причалі №2, на вулиці Набережная-Крещатицка з 21:00 і до самого ранку кожен отримає заряд незабутніх емоцій під електронну музику різних стилів та направлень в залежності від ночі та вподобань.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Ключевые теги: гогольфест
Автор: batoxa 14-09-2012 Просмотров: 384
Распечатать

Мы ВКонтакте